| Marius1789 a întrebat:

Îmi recomandați un laptop mai mult pentru jocuri până în 2600 de lei? Eu lam găsit pe Acer
Aspire E5-572G-58KY.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

1. Care este bugetul maxim in care vrei sa te incadrezi?

2. Cand intentionezi sa faci achizitia?

3. La ce vei folosi laptopul/notebook-ul? Daca il vei folosi in scopuri profesionale, spune-ne ce programe vei rula pe el.

4. Portabilitatea e importanta? Un laptop de 17" are anumite avantaje, dar pierde la portabilitate. Unul de 13" e foarte portabil, dar mai scump si vine si cu dezavantaje tehnice. In functie de bugetul de care dispui, gandeste-te daca nu te-ar avantaja mai mult achizitia unui desktop.

5. Ai anumite preferinte de care ar trebui sa stim? Culoare? Dimensiuni? Capacitatea HDD-ului sau cantitatea de memorie RAM instalata?

| Ker0s3x a răspuns:

Intri pe http://www.mygarage.ro/wishlist/
Faci cont, si postezi acolo, pentru ce o sa folosesti laptop-ul, bugetul pentru achizitionarea lui, si alte preferinte daca mai ai. O sa iti raspunda oameni care lucreaza si se pricep in domeniu.

| CinevaNou a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/
Dar ala care l-ai gasit are un pret mai rezonabil cu discount-ul lor.