| WithoutName123456789 a întrebat:

Imi spuneti si mie un program de filmat jocuri in pc si sa nu faca lag in momentul in care filmez,in afara de Fraps, Bandicam si Mirillis Action.

8 răspunsuri:
| UngureanuR a răspuns:

Nu exista un alt program, celelalte iti vor provoca si mai mare lag. Fraps e cel mai eficient. Ai lag cand filmezi deoarece nu ai un PC foarte bun sau destul de bun.

| flash30 a răspuns:

Incearca si HyperCam.

| miTzuliK93 a răspuns:

Daca tie programele alea 3 iti provoaca lag in jocuri atunci nu programul e de vina, ci componentele, in special placa video si poate memoria RAM care, daca-i foarte putina, constituie si ea un factor.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru miTzuliK93):

Placa video nu are nici o treaba cu filmatul...ci procesorul

| miTzuliK93 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Am scris placa video? Inseamna ca mi-era capul pe altundeva.

| Blamely a răspuns:

La mine Bandicam merge bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceorobea_Mario_1992 a răspuns:

Ar fi loilo merge bine la mine incearca