| AndreiTudose a întrebat:

Imi va merge GTA V pe urmatorul sistem: Procesor AMD Phenom X4 Black Edition Quad-Core 2.5 GHz / Placa video Gigabyte NVIDIA GeForce GT 730, 2048MB, DDR3, 128bit / 6 GB RAM DDR2, Windows 8.1 PRO 64 bit.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti va merge dar cu rezolutia si detaliile cat mai pe low.

| Frank51 a răspuns:

Da, pe low.

| Cl3ar a răspuns:

Da,o sa iti mearga perfect big grin. Mie imi merge pe un dual-core de 2. 8ghz, 6gb ram si nVIDIA gt630 2gb. Asigura-te ca il dai la medium si o rezolutie potrivita big grin

| C3R a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic. DDR2. Poate pe very low si cu putin lag