| maradona10 a întrebat:

In gta 5 daca trec acea limita de la placa video ar trebui sa ii dau off? si daca trec aceea limita (eu am placa de 2048 ) cu 200-300 mb e posibil sa imi afecteze in timpul jocului chiar daca am 50-60 fps? si este posibil sa imi strice placa cu timpul daca eu o tot fortez?

2 răspunsuri:
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu are iti afecteaza placa video cu nimic, am un prieten care are 1gb si joaca pe ultra, folosind 2gb so...

| sltlp a răspuns:

Cat timp ai postat asta aici, puteai foarte lejer sa dezactivezi potiunea sa vezi ce se intampla.