| Grigore1239 a întrebat:

Internet Explorer 8, Google Chrome, Opera, Safari sau Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Dragosh9988 a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate, bineinteles din curiozitate, si am constatat ca Google Chrome este la egala putere cu Mozilla Firefox. Acestea ti le recomand.

8 răspunsuri:
| Miyukii a răspuns:

Chrome si Opera :*

| NotBad a răspuns:

Eu iti recomand Google Chrome sau Mozilla Firefox.Merg mult mai bine fata de celelaltewinking

| Kore22 a răspuns:

Google Chrome merge cel mai bine, cel putin la mine acasahappy

| KodrutZ a răspuns:

Toate. In principiu, fiecare are avantajele lui, de multe ori cistigind prin functionalitate si flexibilitate acolo unde pierd la performanta.
P.S. Cei care afirmati ca "x" merge mult mai bine ca "y", ati facut vreodata un test cu TOATE la voi pe sistem ca sa aveti ce compara? TESTE cu rezultate, nu "mie mi se pare ca Opera se incarca mai incet decit Chrome".

| Allexutsu a răspuns:

Google Chrome este cel mai bun iar apoi la o diferenta mica care nu se observa ar fi Mozilla Firefox si cat despre opera, cat l-am folosit am fost multumit de elhappy

| BarbieVariantaNoua a răspuns:

Google Chrome si Opera

| ParadoxRO a răspuns:

Internet Explorer şi Mozilla Firefox, Opera are probleme cu Java

| laptopnews a răspuns:

Sunt ok toate. Alege-l pe cel cu care te simti tu confortabil lucrand. Succes!