| daηă a întrebat:

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari sau Google Chrome? De ce?

15 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Google Chrome e mai rapid.

| Ramonaaaa a răspuns:

Aleg Google Chrome pentru că,momentan, este browserul pe care îl folosesc.În schimb, înainte aveam Mozilla Firefox dar l-am dezactivat (nu mai ştiu de ce!) şi îmi placea mai mult. happy

| KellyGreen a răspuns:

Google Chrome deoarece mie mi se pare cel mai bun. Internet explore e varza, opera si safari nu am incercat si mozilla e destul de bun.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Google Chrome, de ce?, pentru ca imi place, pentru ca navighez mai repede, pentru ca imi raman paginiile salvate, pentru ca pot intra de 2 ori pe site-u anume cu 2 conturi, incearca-l si tu

| daηă explică (pentru MaTrIx8378):

Eu am deja Google Chrome happy

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru daηă):

Aham, dragut happy, si nu esti multumita de el?

| daηă explică (pentru MaTrIx8378):

Ba da, sunt foarte mulţumită de Google Chrome.
Totuşi vroiam câteva păreri şi despre celelalte browsere.

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru daηă):

Aha, am inteles, ok :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome. Pentru ca este mult mai usor de folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Chrome pentru ca are viteza mare si pentru ca sre multe extensi si teme.

| αntoniα a răspuns:

Eu prefer Google Chorme.
Datorita aparentei sale prietenoase,usoare si este folositor.(atunci cand deschizi un new tab iti da mai multe optiuni :Chorme Web Store,YouTube, Gmail, Google Search)
Te pup kiss

| VinnieMmM a răspuns:

Opera! De ce:
Internet Explorer e invechit, se misca greu, nu are NEW TAB!
Mozilla Firefox poate il voi incerca intr-un viitor apropiat.
Safari e pentru Apple mai mult, nu merge la PC`uri
Si ajungem la Chrome, cel despre care se spune ca este cel mai bun. De ce nu il folosesc? Pentru ca video de pe YouTube se incarca greu. Sunt un jucator de samp si folosesc forumul forum.b-zone.ro unde la unele copy/paste imi da multe [] unde sunt scrise nume de fonts si alte chestii din care nu mai intelegi nimic.
Mai imi place Opera pentru ca raman salvate ultimele pagini daca nu le inchizi si inchizi doar brownserul. Un dezavantaj Opera este site-ul postimage.org unde nu merge prea bine sa vizualizezi galery de 3+ imagini

| daηă explică (pentru VinnieMmM):

Și pe Chrome îți poți seta să se deschidă cu ultimele pagini accesate.

| Dorin97 a răspuns:

Mozilla Firefox pentru ca pot schimba aspectul, imi descarca cu o viteza destul de buna, am foarte multe exteni, este stabila si o pot personaliza cum vreau eu

| Irrma a răspuns:

Opera. Imi place cel mai mult pentru ca e cel mai bun.