| Gabi1 a întrebat:

Intr-o seara am scos cablul din telefon iar apoi cand am vrut sa il bag inapoi la incarcat, nu mergea sa il bag in telefon. ceva ii tine contra, desi nu pare ca are ceva acea "gaurice" in care se baga incarcatorul. incarcatorul nu are nimic. care ar putea fi problema? trebuie schimbat telefonul, poate fi reparat si asa? telefonul e un Allview p5 quad

Răspuns Câştigător
| Huntress a răspuns:

Du-te la un service GSM și nu-l forța să nu se strice! Noi nu putem să îți spunem altceva, trebuie văzută problema. Poate a intrat vreo impuritate în "găurice", uită-te mai bine, dar du-te cu telefonul la service, e cea mai buna soluție.

1 răspuns:
| gamer1234 a răspuns:

Roteste mufa apoi bag-o in telllaughing Daca nu merge ia direct incarcator Samsung(alea de Allview nu sunt bune)