| waXonwaXoff a întrebat:

INTREBARE pentru jucatori de Counter Strike!
Am primit destroy pe un server ca aveam coduri?
Cum scap de el? de acest destroy?
imi schimba numele in nume obscene imi schimba comenzile butoanelor.Etc...

Cn ma ajut va fi impuscat cu o

95 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol destroyul se scoate cu dezinstall install cs sau stergi configurile la cs le reinstalezi sau iti stergi serverele si tastele cu care joki ti le bagi inapoi sau stergi un config

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ai luat destroy dai user default dupa aplly si dupa ok si scapi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat destroy pentru ca am facut reclama si am facut ce a zis TPU Player si dupa am sters sonfig.cfg si acum imi merge din nou xDD MS TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu.iti schimba numele in UN MARE DISTRUS, iti merge greu cs si cand intri pe un serever nu te poti misca? am patit-o si eu asa. exact cum am zis mai devreme.stiu eu solutia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te corectez ma.destroyul se poate scoate, am luat mai inainte destroy si m-am uitat pe aici si am facut si eu
trebuie sa stergi config din cstrike si o sa iti mearge.nu mai trebuie sa va reinstalati cs-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai primit destroy nu mai poti scapa de el.Iti strica CS`ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac ti-a dat destroy nu-i mai poti face nimic
iti trebuie alt cs
pe ala stergel si ia altul si hai la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in cstrike si stergi config.cfg,simpluhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii la run jos la start si scrii la run regedit iar dupa intrii in al 2 lea fisier din alea 5 si stergi valve si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza cs si dupa ce l-ai instalat iti schimbi numele si iti setezi optiunile cum vrei si dai la option si iti apare acolo Software dai pe 3D sau PGL[sfatu meu PGL] dai apli si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterg config din cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge config.cfg de unde ai instalat joku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat destroy pentru ca mama certat cu un admin... eram pe server de gungame si aveam bhopu activ si l-am intrebat dc naiba mor cand sar si a inceput sa ma injure si i-am zis sa taca in *** si mi-am luat destroy... ca sa vezi si tu dai taranului putere ca sa vazi cat de taran e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in cstrike si stergi config

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol azi am luat destroy pentru ca am folosit aimbot la greu.Si cand intur in cs si cu botii cand apas o tasta de control zice cu negru "Ai luat destroy pe cs.xarena.ro!"Chiar trebuie reinstalat cs-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza cs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU esti tare:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fiti atenti numele meu e edi si numee de a cs e ReDz///burlacu445 poate snk ma stie am jucat cu coduri si mi-a dat un admin destroyd unu ff nasol si am reinstaat si dupa a mers ca nou deoarece dupa reinstalare mi-am luat si steam si cfg origina amandoua dar dupa mai dat unu destroyd ce mai nasol care exista, cred, si mi s-a dus tot steamu si cfg sau ars cred sau sau stricat deoarece dupa sau stricat si nu stiu cum sa fac sa imi iau al cfg sau steam, am incercat sa iau si de net nu mere imi da error si zice ca exista si eu cand incerc sa intru in cs intru 5 sec pe sv ma scoate si imi inchide calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci alt server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum a zis cata si iti multumesc si eu cata esti bun de heker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti resp sincer si adevarat iti zica daca imi zici de unde downloadez cs un sait ceva ma gas la id :olympyu_stelystu95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai supoooooortangry(( Am aplicat TOATE metodele POSIBILE si l'am instalat de 10 ORI. Nu mai suportangry. Sunt DI-SPE-RAT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa cel mai usor mod de a scapa de destroy SI CHIAR MERGE: scrieti in consola fps_max 100 ( cu spatiu intre fps_max si 100) credeti'ma merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te de cs! Ca nu poti scapa de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU Player mi se schimba rezolutia dar tot mi ramane destroyul.am facut tot ce ai apus. ce sa mai fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti reinstaleazi counterulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rei

instaleaza cs astia sunt nesimtiti si but

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
iti reinstalezi cs!
big grinrolling on the floor