| waXonwaXoff a întrebat:

INTREBARE pentru jucatori de Counter Strike!
Am primit destroy pe un server ca aveam coduri?
Cum scap de el? de acest destroy?
imi schimba numele in nume obscene imi schimba comenzile butoanelor.Etc...

Cn ma ajut va fi impuscat cu o

95 răspunsuri:
| Denys_Popescu_1992 a răspuns:

Ba se poate intri in folderu cu cs si este acolo cs strke dai acolo si stergi fisieru configs

| Sh0kw0W a răspuns:

Salut,du-te in folderul Counter-strike\cstrike\si sterge config.cfg

| Rafael95 a răspuns:

Trebuie sa-ti reinstalezi cs-ul sau altfel nu o sa mearga nimic pentru ca si eu am avut un prieten care a luat destroy si asta a facut

| Ioan_Gavriliu_1997 a răspuns:

Incerarca sa ei alt counetr strike

| madandaniel a răspuns:

Am eu un sfat foarte bun,fara a reinstala cs si bla bla bla,intra in folderul Counter Strike, dupa care cauti cstrike, si in cstrike cauti "config".il stergi si dupa, intri in cs si ti s-a sters destroy-ul, FUNDA?