| waXonwaXoff a întrebat:

INTREBARE pentru jucatori de Counter Strike!
Am primit destroy pe un server ca aveam coduri?
Cum scap de el? de acest destroy?
imi schimba numele in nume obscene imi schimba comenzile butoanelor.Etc...

Cn ma ajut va fi impuscat cu o

95 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Gg uite cant intri in CS iti arata in console ca esti codat daca intri intr-un server si te da afara apasa F12 sau End de linga delete codu se stinge si joaca normal baftawinking

| alecs871 a răspuns:

Http://www.cstrike.ro/cs_1.6_servers.php uite aici 6000 de servere de cs. Cred ca poti uita de ala;))

| soseta ucigasa a răspuns:

Daca joci cu coduri...lasa-te de CS

| St!L a răspuns:

Ti-a stricat cs-ul.Reinstaleaza cs!

| oDoddeX a răspuns:

Ma iti zic eu ceva mai folositor ce naiba...
intra in cs si scrie in consola rate 25000
dupa bagate la optiuni si dai la keyboard si use default...
si in legatura cu culoarea scrisului bagai in consola con_color "255 255 255" si voila. CS REFACUT. Nu ma itr sa stergi peacolo. maprele raman tot ramane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DESTRY e o mare pacaleala. cel mai simplu nu e sal scoti sau alte porcari! trebuie sa intri in counter-strike dai la OPTION la KEYBORD si dai la USER DIFUSE! apoi APPLY si OK si gata totu e aranjat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cel mai simpplu si rapid intra in cstrike si sterge config.cfg pentru ca acolo iti face setarile pentru lag nume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU sa-ti dea dumnezeu sanatate esti miez Ms mult omule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te de cs daca joci cu coade

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am reinstalat cs si am lagu 700 cum scap de acel lag pls help SUNT DISPERAT S. o. S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in cstrike, dai search config, cfg si stergi ala, si gata, iti merge ca nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai usor : Sterge "CFG"-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleazal si apoi il instalezi din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge aia cu cfg ca am incercat sa sterg cfg si degeaba nici nu se sterge si aia cu difuse no face ca aia iti sterge toate miscarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scapi de destroy reinstalez ics

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe folderu cstrike si cauti config.cfg sau config normal si il stergi bft big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa scapi de DESTROY la cs intra pe cstrike(folderu) si cauta,, config.cfg" sau config normal si intra apoi pe cs si vezi ca o sa mearga bftwinking :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce stergeti cfg-ul intrati in cs si scrieti in consola " rate 2500 " si o sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi "valve" acest "valve il gasesti in: my computer. local C. program files. si il stergi de acolo. apoi reinstalezi cs-ul. si dispar problemele. daca aveti probleme cu cs-ul bagati id-ul CATALIN_STOENESTI si va pot ajuta cu orice problema la cs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU Player esti cel mai tare! Ms frate primisem destroy si pe toate site'urile unde cautam ceva anti destroy erau numai cacaturi dar metedoda ta e buna! Ms mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scapi de destroy du-te in instalator de cs si dupa aia du-te in control panel si dai delete la ala vechi... Daca nu intelegi contacteaza ma la id comedie_mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DESTRY e o mare pacaleala. cel mai simplu nu e sal scoti sau alte porcari! trebuie sa intri in counter-strike dai la OPTION la KEYBORD si dai la USER DIFUSE! apoi APPLY si OK si gata totu e aranjat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza cs-ul(Daca nai steam)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU Player, iti multumim ca existi.numai ca mai e ceva...pentru cei care au un destroy mai nasol, dupa ce faceti ce scrie TPU Player, stergeti fisierul "config.cfg" din folder-ul CStrike, dar ATENTIE: mai este n fisier: "CDHACK.CFG" stergeti-l si pe acela! Apoi, porniti cs refaceti ctrk si nickname-ul si aia e: bafta la killarit si FARA COADEEE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rullz,
eu iau mereu destroy ca ma cert cu adminii asa ca
eu reinstalez cs, dar caut o metoda sa scap mai repede de destroy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Numele meu e Cristi. Am numele de la Counter - Strike sNk. AM UN CFG FF PROST si nu il folosesc asa ca joc la simplu si tot dau headuri si iau destroy. Din zi in zi schimb cs. Sper sa nu te supar... Dar destroy nu se poate scoate din cs.

| noncod a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca nu stii Cristi, un prieten de-al meu si-a sters destroy dar eu nu stiu cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleazati Cs-ul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstleazati cs-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri in folderul cstrike si cauta in CFG.SI m-ai aranjeaza pe acolo.nu demult am primit si eu destroy si asa incet imi merge cs da lasa.am niste sv trebuie faine PFF uite id-ul:109. 121. 234. 35:27015. apasa y si scrie /server si o sa vezi vreo 18 sv:de zombie de surf de dust_2 si multe alte.