| abc11 a întrebat:

Intrebare urgenta : Google-ul meu este in germana si tot ce caut imi da in germana (abia am reusit sa intru aici ) cum il dau in romana (google Romania )? dau FUNDA Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Da pe home [ http://www.google.ro/ ], o sa iti apara scris mare Google mai jos Google-Suche Auf gut Gluck!, iar mai jos Google.ro angeboten auf: Română magyar, tu selectezi,, Romana " si gata.

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Scrie Www.google.ro -> Enter
si du-te si pe optiunile browser-ului si seteaza limba romana

| ITvladutu a răspuns:

Google.ro, google.com pentru engleza.

| GabyB94 a răspuns:

Poti sa iti setezi ca pagina de start in browser Google Romania si atunci de fiecare data cand apesi pe butonul Home ajungi unde vrei.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Dacă te referi la motorul de căutare dă clic pe https://www.google.ro/......?/setprefs
Dacă nu, schimbi limba din browser.

| MrCozzmin a răspuns:

Inta aici>>>google.ro si baga-l in bookmark. Cand ai nevoie il gasesti acolo.