| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Iphone 5/5C/5S sau Huawei p8 lite?

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Salut. Eu am P8 Lite de peste un an, nici macar o singura problema nu am avut. Merge impecabil si am foarte multe poze pe el. Iti recomand P9 Lite, insa daca nu ai buget, mergi pe P8 Lite cu incredere, este foarte bun.

4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Dintre iPhoneuri 5s e cel mai bun. Ca si baterie si camera foto tot iPhone aleg, Huawei p8 e ok ca poate fi personalizat. In orice caz, n-as reveni la Android.

| ĂlaRău a răspuns:

5S dar nici P8 Lite nu e rau. Ambele sunt alegeri bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P8 Lite

| untu a răspuns:

Sa iei un Huawei P9 Lite ca este foarte bun in varianta imbunatatita!