| ancuta20 a întrebat:

Dintre Huawei p9 lite si iphone 5c (sau 5s) care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| KhiraluWolf a răspuns:

In primul rand nu putem compara un smartphone Android cu unul cu iOS.
Eu unul iti recomand iPhone-ul.
Aici e alegerea ta dintre 5c sau 5s dar eu unul zic 5s.
Eu acum detin un Samsung Galaxy S6 Edge+ si sincer iti zic ca as trece la iPhone deoarece sistemul de operare este unul foarte bun. Deci recomandarea mea este Iphone-ul. Acum sta in puterea ta sa iei o decizie. Funda?

9 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Da,suntem de aceeasi parere cu ei HUAWEI P9 LITE este unul foarte bun!

| Clorox a răspuns:

P9 lite!

| LaurPreda a răspuns:

Eu zic ca e Huawei P9 lite:este foarte bun smartphone-ul la toate calitatile sale.Mai bun decat iphone 5c sau s.E alegerea ta.SUCCES.

| LaurPreda a răspuns:

Huawei p9 lite este mai bun deca iphone 5c sau 5s:poti sa faci mai multe pe el de exemplu:te joci, descarci fotografii si iti vine si sitem de aperare Android 7.0 pe acel smartphone.Eu ti-l recomand, e decizia ta.SUCCES.

| Gabriel_Sergiu_1990_j1YH a răspuns:

Iphone 5c

| Ciori4Life a răspuns:

P9 lite

| Podoiu_Ionut-gabriel_1996 a răspuns:

Pa rerea mea este ca Huawei p9 lite deoarece are un sistem de operare Android si poti face mai multe lucruri cu el (sa descarci muzica fara licenta, sa descarci mai multe jocuri)deci androidul este parerea me