| Alindinu472 a întrebat:

J5 2017 funcționează bine?, am un iphone 5 (e spart lângă butonul home) in rest funcționează f bine și eu as vrea ceva mai bun și m-am gândit sa îl vând sa îmi iau j5 ultimul model mi se pare bun dar vreau sa aud mai multe păreri, merita achiziția?

2 răspunsuri:
| AleTheKiller666 a răspuns:

Tatal meu are J5.Eu umblu des pe el si il recomand din toate punctele de vedere, cu toate ca daca as fi in locul tau as srange cv banuti in plus si mi-as lua un S6.Telefonul ala e o legenda vie...bine, nu vie, dar e o legenda ♥

| emilianomaro a răspuns:

J5 2017 e un model foarte bun din toate punctele de vedere, si chiar ti-l recomand.