| AndreyIstetul a întrebat:

Joc Metin2, sunt Ninja si am prea multe obiecte! M-am dus la administratorul depozitului si mi-am luat 500 yang si m-a lasat sa folosesc depozitul!
a) I-am dat 500 yang si gata si pot fosi depozitul cat vreau, sau la o perioada de timp o sa-mi ia din nou yang?
b) Mi-am pus ochii pe un glob al transformarii de la cineva si mi-l da cu 120000 yang! Am doar 25000 yang! Cum sa fac mai repede yang? M-am gandit la ceva! Am zace arcuri si nu am nevoie! As vrea sa le vand! Cam cat sa cer?

Răspuns Câştigător
| Punishment a răspuns:

La a poti folosi depozitul cat vrei dupa ce dai 500 yang...
iar la 2... eu imi faceam bani de pe horse medal.
Mergeam in ape dungeon si cautam... le vindeam cu 200k deci.
sau nu stiu, omoara mobi, vinde iteme,... cel mai indicat ar fi sa omori mobi care au la drop iteme bune. ca fms, horse medal...

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa ceri 80k yang pe primul10k al doilea 20k al treilea 30k al patrulea 40k al cincelea 60k al saptelea 70k al optalea 74k al noualea 79k si al zecelea 80k

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

40. 000yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce lv sun arcuruice daca sunt de 65 in sunt 20kk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A)nu mai trebuie sa platesti
b)vinde arcurile cu 100k
Si si eu sunt ninja joc pe taurus rosu si ma cheama tesar pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu joci mt de 2 zile straight face du-te in v3 si fa bani straight face si ce arcuri ai? pe ce mt jocii? las-o frate cu intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care arcuri ai?

| HelloKitty88 a răspuns:

Nu s-a gandit nimeni la asta...pe glob ii dai toate arcurile daca accepta, noroc ca traiescbig grin

| Fubuki a răspuns:

Depinde de lvl iti dau cateva exemple si mai depinde +? sunt
arc lvl 15+9=70k
lvl 20+9=85k
lvl 25+9=90k
lvl30+9=250k
lvl36+9=100k
40+9=110k
si asa mai departe dar sa le vinzi +9 ca asa faci bani

| 4Marius a răspuns:

Sall copi!
Nu o sa-ti ceara bani (Yang)