| andyy_5855 a întrebat:

Buna

La metin2, cum pot vinde obiecte? adica ce dau ca sa vand obiecte (eu sunt ninja, dar am o nu stiu ce de razboinic si vreau sa o vand, pentru ca eu nu am ce face cu ea)... scuzati'ma dar sunt incepator, am de abia lvl 5

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai joci metin2ro? in fine. deci te duci acolo la magazin general din oras nu conteaza map1/map2... dai pe aia magazin general si vezi acolo ca scrie ''manuchi'' si dai pe ea ti se salveza in inventar te duci undeva acolo in oras iti scoti armura si dai click dreapta si iti arata acolo ce nume vrei sa pui la magazin. si iti alegi ce nume pui la magazin si tragi armura inauntru la magazin si apoi pui acolo cat vrei sa coste! happy mult succes!

2 răspunsuri:
| Rooby a răspuns:

Toti au fost ca tine te duci la un negustor si din inventarul tau o pui in inventarul lui si iti da banihappy succeswinking fundita?

| andyy_5855 explică:

Multumesc mult...