| carmen_4289 a întrebat:

joc metin2 si
am o problema foarte mare: am lvl 25 si vreau sa ma casatoresc cu un baiat(este razboinic lvl 32 iar eu sunt ninja lvl 25 desigur) dar vreau sa strang bani cat mai repede si intrebarea mea ar fi: cine are hak de yang?
VA ROG ajutati-ma SI NU DE GEABA VA VOI DA UN CONT CARE NUL MAI FOLOSESC

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am hak de yang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cunosc pe un baiat care are hak de yang

| claudiu123 a răspuns:

Nu folosi hack vei lua ban si toata munca ta se va duce pe apa sambetei daca ai lvl 25 fugi la maimute medaliile de cal pica repede acolo si le poti vinde faci bani imediat dar da mai multe detalii adica ce srv...de cand joci daca iubitul tau are hack (ala din joc)

| carmen_4289 explică:

Ma puteti contacta pe id-ul carmen_fun1