| MinecraftProfil123456 a întrebat:

Keylogger-ul este un program legal?

Funda!

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

E legal sa il downloadezi si sa il modifici, e ilegal sa il folosesti. Remember, remember, keylogerul iti trimite tie informatii despre victima printr-un anumit tunel ssh direct catre serverul tau deep web. Cand face asta poate fi trackuit. Cand e trackuit ai pus-o. Bafta.

2 răspunsuri:
| MinecraftProfil123456 explică (pentru DryIce):

Eu nu am treaba cu Deep Web si prostii eu am intrebat doar de curios pentru ca am auzit de el si nu stiam daca e legal.

| Pietricel a răspuns:

E legal sa il descarci si sssa il modifici dar nu e legal sa il folosesti.