| anonim_4396 a întrebat:

La cs mi se tot largeste tinta cand trag. Am bagat cl_dinamicross si nu mere. Ma ajutiti va rog?

7 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101
rate 25000
ex_interp 0.01
r_mmx 1
astea trebuie sa le pui in program files/counter strike/cstrike/userconfig.cfg iar cand intri in cs.dai pe ` intri in consola si scrii exec userconfig.cfg si evrika... spor... funda:X

| cornel2121 a răspuns:

Pai asa este si normal

| nigel a răspuns:

Fi atent man. :-| intra in option si dai la ultima optiune. :-| si vezi acolo corsayr si dai small. si nu bifa translucent., si mai scrii in conosola : cl_bob 0 si cl_bobcycle 0, funda?!

| sanders a răspuns:

Poti sa dai la optiuni si sa dai la small(la tinta) sau cum o vrei tu

| Dannyjj a răspuns:

Singura comandă pe care o știu eu ca să nu se mărească ținta CÂND FACI PAȘI este cl_dynamiccrosshair 0
Nu există comandă ca să nu ți se marească ținta când tragi, doar cod(cheat).
Copiează comanda ce ți-am dat-o eu și pune-l in consolă, este pentru țintă, ca să nu se mărească atunci când mergi(faci pași) și mai intră la opțiuni și setează crosshair(ținta) pe "small".

| AlexJr11 a răspuns:

Este ''cl_dynamiccrosshair 0'', daca nu merge, cred ca e de la cs, mie imi mergewinking

| Drxx_Alex_2002_rrvD a răspuns (pentru pufulete17):

Eu nu am userconfig decat config
Ce sa fac?