| SickOfWriting a întrebat:

La Metin2... unde pot gasi muzicianul Yu-Hwan, pe Uriel, dar taietorul de lemne Deokbal?

Răspuns Câştigător
| Momo_4574 a răspuns:

Iar taietorul de lemne tot in map 2 langa cea cu placintele si teleporter(asta e pe Jinno)

7 răspunsuri:
| LxN a răspuns:

Ce intrebari is astea, uitate pe harta, Deokbal langa magazinul general, uriel pe langa o iesire a orasului si yu-hwan in map 2

| mysteryo_3033 a răspuns:

Cf ma ana aveam pretenti...credeam ca stilaughing doar joki de ceva timplaughing

| Marius0111 a răspuns:

Http://metin2roconcursgratis.yolasite.com/ incearca se merita si e gratis nu o sa mai trebuiasca sa faci misiuni nici o data

| DeluxeGroup a răspuns:

Muzician/taietor lemne-map2 Uriel-map1

| Zolya_Robert_1998 a răspuns:

Muzicianul Yu-Hwan il gasesti in map 2, pe Uriel o gasesti map 1, iar pe Deokbal in map 2.

| VisCoL a răspuns:

Pe primul si ultimul in map2 iar pe Uriel in map 1 nu foarte departe de cercul din mijloc e imbracat violet

Răspuns utilizator avertizat