| deew_7912 a întrebat:

La Vodafone Smart luat la abonament nu merge netul de la cartela.Stiti de ce? Sau cum as putea sa il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| 0nlyMe a răspuns:

Da, sunt setari separate, ai putea sa le schimbi personal. Ai undeva la setarile pentru internet live.vodafone.com si trebuie modificat in live.pre.vodafone.com. Ti-am zis asta pentru ca nu stiu numarul la care sa suni sa-ti trimita setarile, si ar fi mai simplu sa faci asta decat sa stai sa cauti in tot meniul de la *222.

2 răspunsuri:
| de2ed a răspuns:

Iti trebuie setarile pentru internet.

| deew_7912 explică (pentru de2ed):

Sunt setari speciale cele pentru cartela? Pentru ca netul cu abonament merge, are setarile facute, nu vrea la cartela.