| Nikolassss a întrebat:

La whatsapp, daca ii dau mute la cineva, si imi scrie, ii apare ca primesc mesaju?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii apare, mute inseamna sa n-ai notificari de la persoana respectiva decat cand intri pe wapp.

| Violleta2022 a răspuns:

Mute- inseamna ca i-ai inchis gura, nu ca l-ai blocat.
Si daca iti trimite mesaj stie ca-l poti primii, pentru ca, nefiind blocat, el poate trimite si primii mesaje.

| Bondarel99 a răspuns:

Ii apare ca e livrat, dar tu din moment ce nu deschizi Conversația poate crede ca nu l-ai văzut. De asemenea poți dezactiva funcția aceea ca sa nu ii mai apara ultimul tău act și atunci va crede ca poate nu ai mai intrat pe wapp.

| cyupaku a răspuns:

Desigur