| BlueButterfly35 a întrebat:

Am o problema cu whatsapp-ul meu. Cand trimit mesaje imi apare doar o liniuta, ceea ce inseamna ca nu s-a trimis insa prietenii mei imi spun ca le primesc. Plus de asta, cand ei incearca sa-mi trimita mesaje arata doar ca scrie, insa nu le primesc. Am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou dar nimic! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Restart la telefon sau daca nu merge nici asa, reinstaleaza wapp.

5 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, du-l la un service nu te costa foarte mult ei vor sti exact ce problema are telefonul tau.

| aninominatus a răspuns:

Da reboot la telefon... Eu asa am facut happy Bafta!

| BlueButterfly35 explică (pentru aninominatus):

Am incercat si asta. Tot nu merge sad

| Crisscristinuta a răspuns:

Și mie mi sa întâmplat asta, și am crezut la fel, dar fi liniștită, tot se trimit

Sper să-ți fiu de ajutor!

| teodora020 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa dar nu e nici o problema. E i-am dat restart si dupa mergea