| sO0nik a întrebat:

De ce nu imi merge Need For Speed World? Imi zice: "There has been an undefined Error, please check that the servers are available and try again later"Ieri mi-a mers ff bine si azi imi apare mesaju asta, am intrat pe site si acolo scrie k serverii is deschisi si merg bn.Dece imi apare mesaju ala si de ce nu-mi merge?

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut incearca sa il reinstalezi din nou, sau vezi daca e nevoie de un update la joc.