| energia a întrebat:

Ma confrunt cu o problema.

Am intrat ieri pe YouTube, nimic nou. Am dat click pe un video si am observat ca nu se aude sonorul.
Am crezut ca e o eroare minora de la YouTube sau ceva.
Am intrat apoi pe Spotify si nici acolo nu se aude absolut deloc muzica redata.
Nu am habar ce s-ar putea face... sad

2 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Devina e pc-ul sau telefonul tau, nu site-urile vizitate.
Vezi prima data daca nu ai inchis (din greseala) sonorul. Apoi, cauta alte cauze.

| CM7YRE a răspuns:

Incearca mai multe browsere, vezi daca sunt conectate boxele, incearca si cu niste casti. Vezi daca driverul e instalat corect sau neinstalat, sau dat disabled; incearca si in fata daca ai asa ceva. si cu alta placa de sunet.