| beastboy84 a întrebat:

problema mea e urmatoarea: la PC muzica redata prin combina se aude fara probleme, insa in casti nu se aude deloc. de ce? va multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Posibil castile au o defectiune incerca sa le duci la un reparator ceva prin zona.

| beastboy84 explică (pentru OnuOnulică):

La alt pc merg castile

| Radu284 a răspuns (pentru beastboy84):

Atunci probabil ca s-a dus circuitul de amplificare. Ai mai multe iesiri pentru casti?

| beastboy84 explică (pentru Radu284):

1 singura

| Radu284 a răspuns:

Castile sunt bagate in aceeasi mufa in care bagi si combina? Daca da, incearca sa dai volumul mai tare, si/sau sa incerci cu alte casti.

| beastboy84 explică (pentru Radu284):

Am incercat cu alte casti si nu merg, in schimb combina merge crying(