| Ready a întrebat:

Ma joc CS 1.6...si nu imi mai merge nici un server.Pe orice server intru imi scrie Connection to server timed out. Ce sa fac? Dau funda.

14 răspunsuri:
| Xanthrel a răspuns:

Dezinstaleaza cs pe care il ai si instaleaza-ti altu nou si ai sa vezi cati merge.

| FlorinMADRID7 a răspuns:

Reinsaleaza Cs-ul si cfgul si sigur va merge

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai, la un moment dat, iti expira 'timpul de server', sa zic asa... trebuie din pacate reinstalat cs... Bafta!

| Anonymus314 a răspuns:

Ai luat vreun facoff(ca sa nu zic cum se scrie) sau destroy, iti recomand sa-ti reinstalezi cs-ul

| eDDy a răspuns:

Doamne! Si pretinzi ca esti jucator de CS straight face

| Ready explică:

GAta mi l-am facut nu trebuie sa imi dezinstalez cs-ul si sa scriu in consola cl_timeout 30.

| DerFinne a răspuns:

Salut! deschizi consola si scrii cl_timeout 0

| Onaci_George_1996 a răspuns:

Scrie in consola : cl_timeout 30

| Bullseye1 a răspuns:

Ms frumos si eu aveam aceeasi problema ca Ready. THX

| BeLeSsE a răspuns:

Sall.Asta inseamna ca ai luat exterminate.Trebuie reinstalat csul sau sa scrii in consola cl_timeout 0 sau sa stergi configul.Multa Bafta!

| AllexTPU a răspuns:

Pai reinstaleaza.ti cs-ul intra in optiuni si da.i use default apoi apply sau stergeti autoconfig din cstrike

| Budici_Bogdan_1991 a răspuns:

Am scris si eu si cl_timeout 9999 si 30 si 0 si 300 de toate >pe servarul care am luat exterminate tot nu merge imi da o eroare cv de customization pl calului

| Ricc_Ricardo_2000 a răspuns (pentru Ready):

Ms boss esti inteligent

| Cacovean_Peti_2000 a răspuns:

Nu imi merge sa ma rotesc cu mausu! ce sa fac?