| ciocoflender12353 a întrebat:

Mai poate fii un cont recuperat daca i s-a schimbat emailul si parola?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate fi recuperat doar daca ii cunosti cele doua elemente, altfel nu se poate.

| DanielaGroza a răspuns:

Nu cred.

| Klaudiu214 a răspuns:

Nu mai poate fi recuperatwinking

| valentingb a răspuns:

Nu se poate. Se pregătește un nou sistem la Facebook, și anume să poți da 3 coduri, la 3 prieteni, și dacă uiți parola, etc, introduci acele 3 coduri si merge.
Se mai poate să primești un mesaj prin SMS dacă ți-ai înscris numărul de telefon, sau să folosești un cont alternativ, setat dinainte.