| MitroAlex94 a întrebat:

Sal.Stie cineva cum pot sa fac ca emailul secundar folosit in cazul in care uit parola sa nu mai poate fi schimbat? Am un email si vreau sa il folosesc in comun cu altcineva si vreau ca parola sa nu mai poata fi schimbata.Stie cineva? Sau daca stiti vreun program de recuperat parole ar fi binevenit.

1 răspuns:
| danrebelu2008 a răspuns:

Pai programe nu sunt asa multe dar daca ai o a 2adresa pe acelasi cont poti afla parola imediat si eu mai patesc asa