| Edyshk2013 a întrebat:

Merg jocurile,

The Grid 2
Assasins creeds 1, 2,brotherood
Tomb raider 2
Sniper Ghost warrior(nu 2)
Broderlands
Comand & conquer tribal
Hitman Sniper Challeange
Mirrors edge
Theif(unul misto daca e)
Diablo 3
Nfs shift 2 unleashed
Star wors the force unleashed
Crash time 5, crash time 4

pe configuratia aceasta,

Laptop Samsung,procesor 1, 7 ghz ( 2 cpus), placa video integrata Intel HD Graphics 718 mb, 2 gb ram ddr 3, win 7 ultimate.

Vreau sa specificati la fiecare imi parte cum imi merg si la ce mod de grafica(low,medium, high).Dau funda!

Ps.Mentionez ca imi mrg fifa 13, pes 13, pay day the hiest,the goodfather 2, nfs undercover,nfs shift,pure,euro truck simulator 2, test drive unlimited la high! (test drive merge pe la medium, la high mrg putin mai greu) Scuzati categoria!

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Raspunsul este : Nu. Aceea este o placa video integrata in procesor si nu este grozava.

| Sebastian98qw9 a răspuns:

Poate daca ai baga inca vreo 2-3 gb ram
Daca mi-ai putea spun ce serie are placa ta video ar fi bine...doar ca proceorul ati cam trage in jos sistemul.

| Edyshk2013 explică:

Frate nu prea imi arata ce serie e.
Am incercat cu cpu/dxdiag/si mai multe programe dar scrie doar atat Intel HD Graphics total memory 718 mb

| Edyshk2013 explică (pentru Edyshk2013):

Scrie doar Intel(R) HD Graphics total memory 718 mb.

| Adeking a răspuns:

The Grid 2 low

Assasins creeds 1, 2, brotherood medium

Tomb raider 2 medium

Sniper Ghost warrior(nu 2)low-medium

Broderlands medium

Comand & conquer tribal medium-high

Hitman Sniper Challeange high

Mirrors edge medium

Theif(unul misto daca e) highest

Diablo 3 low

Nfs shift 2 unleashed low

Star wors the force unleashed medium

Crash time 5, crash time 4 medium
FUNDA!