| stefancc44 a întrebat:

Merge sa faac scrren share de pe telefon pe televizir smart daca eu pe telefon nu am aplicatie special pentru asta? Am descarcat tot felul de aplicatii si tot nu merge? Stiti cumva daca mai exista o solitie?
FUNDAAAA

2 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Probabil te referi la Screen Mirroring, dacă telefonul nu are funcția asta, e cam greu să găseşti o aplicație care să-ți funcționeze. Baftă!

| GhostRider24 a răspuns:

1. Păi dacă te referi la Screen Mirroring, este partajarea activități de pe telefon, pe TV. Prin intermediul wireless-ului sau aplicațiilor.
Poți citi aici și să înțelegi cum se face: http://www.samsung.com/ro/support/skp/faq/1060180
2. Poți face și Screen Share la orice televizor ce dispune de port HDMI, cu un cablu HDMI și adaptor. Dar trebuie să te informezi înainte să cumperi (Asta nu are nicio treabă cu wireless-ul).