| maf16 a întrebat:

Am descarcat aplicatii samsung pentru telefonul meu Samsung s5230 Star si nu merge nici o aplicatie. Mi se spune ca fisierul nu este suportat. Trebe sa instalez pe telefon ceva sau ce are?

Răspuns Câştigător
| Soranaa a răspuns:

Ce aplicatii ai bagat? Sh eu am acelasi telefon.Ai descarcat sh instalarea aplitatii respective? Daca nu o descarci sh pe aceea si nu instalezi aplicatia direct in telefon nu merge.

Sh eu am facut la fel la inceput si la fel sh mie mi-a spus un prieten sa fac.

Sper ca te-am ajutatkiss

1 răspuns:
| Alin98_9204 a răspuns:

Daca scrie "Eroare JAVA.Nu exista suficienta memorie"dai la tastatura si scrii *#6984125*#apoi di la 4 Internals o sa va apara Master Key.scrieti *#9072641*#apoi apasati Config si dupa aia punctul6Storage setings apoi selectati punctul3Update javaDB. dupa aia trebuie sa inchideti telefonul si sa il aprindeti din nou.