| BigLike a întrebat:

Am descarcat mai multe aplicatii de descarcat muzica pe telefon am Android insa cand intru i Youtube caut melodia preferata si intru la share nu imi apar acele programe si sunt nevoit sa copiez link-ul si apoi sa ies din Youtube si sa il inerez in acea aplicatie intrebare este cum pot face sa imi apara acele programe pe care le-am descarcat deci sa imi apara la share unde apare gen whatsapp coppy clipboard etc trebuie sa fac vreo setare? mersi funda

Răspuns Câştigător
| Voinea_Daniel_1998 a răspuns:

Nu pot sa iti trimit video-ul asa ca iti dau linkul cu aplicația si poti intra de pe ea pe Youtube, dar poti intra si de pe Youtube sa descarci cu aplicația aia.
http://snaptube.en.uptodown.com/android
Te rog, da-mi funda
Daca nu poti intra pe link sa stii ca aplicația se numeste SNAPTUBE

3 răspunsuri:
| iStarGaming a răspuns:

Iti recomand site-ul filsh.net, pui link-ul de pe Youtube si restul vezi si tu, nu este complicat.

| BigLike explică (pentru iStarGaming):

Ideea e ca sa nu fiu nevoit sa inchid Youtube

| Voinea_Daniel_1998 a răspuns (pentru BigLike):

La aplicația care ti-am trimis-o nu e nevoie sa iesi.
Dar inainte sa iesi de pe TPU te rog sa îmi dai funda.