| AndreyMatey a întrebat:

Merita noul iphone 5 s? Ce ziceti cum e telefonul? Daca am un 4s merita sa imi un 5s cand apare in Romania?

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Daca ai un iphone 4s merita un upgrade la 5s, daca ai 5 nu prea cred, sa vedem cat de bun este cititorul de amprente

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zic eu? Ce zic și ei:
http://www.timesnewroman.ro/......iul-iphone

| sltlp a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma faci sa rad. Daca mai ai de gand sa citesti ceva, nu o face de pe timesnewroman.ro. E un site pamflet, facut la sto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Thanks, captain Obvious. Nici n-aveam habar ce citesc. Asta era și ideea. straight face

| Bela9 a răspuns:

Merita.Dar dacă îl ai aptadat nu mai trebuie sa îl mai cumperi