| Alextpuro a întrebat:

Metin2.cum trebuie pus la caracter la un warrior corp?

21 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Intrebarea nu este formulata corect, nu inteleg mai nimic happy. Uite ce am gasit pe forum : Razboinic corp:

Cel corp. este axat pe ofensiva. Puterile sale sunt de un atac mare (vartejul sabiei) si ajutorul aura sabie ofera un atac aproximativ dublu (depinde de lvl) fiind aura la Master. (in acelasi caz ca si corp puternic)

| sergyu_2590 a răspuns:

La warrior este corp si mental ...mentalul e bun pana in lvl 25 si de la lvl 25 schimbi pe corp ...cand esti lvl mic e bine sati alegi mental ca sa cresti mai repede

| Alextpuro explică:

Ai dreptate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.aura sabiei 2.vartejul sabiei 3. iures si abia la sfarsit izbitura sau incizia depide ce vrei sa faci daca vrei sa faci pvp izbitura si daca vrei sa faci lvl incizia

De la lv 5 mergi la invatatorii de lupta corp din map1 si dai la plusurile alea cand treci lvl dupa care pui magiile la campul rapid de atac sau ceva de genul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La status ar trebui sa pui asa: 2 puncte la vit 1 punct la atac si sa ai macar 18 bagat in pm la magi: M1 sa faci aura ai doilea M vartej dupa iures si izbitura si incizia dupa cew faci 2 M sa ai macar G la vartej sau aura bft

| timiHash a răspuns:

Eu zic sa ramai pe Mental happy intr-un duel cine da primul are 90% sansa sa invinga Mental>Corp dupa parerea mea happy Status : 1VIT 2 STR pana faci 90 STR dupa aia 90 VIT si 90 DEX... magii : 1.corp rezistent 2.Atacul spiritului 3. Zdrobire 4. Zdruncinare 5.Atacul Sabiei de preferat sa ai o arma buna de 2 maini +7-+8 chiar +9 daca poti armura nu prea conteaza dar e bine sa fie la un plus cat mai mare. In duel in ordinea asta dai skillurile : 1.Corp 2.Atacul sabiei 3.Atacul spiritului 4. Zdruncinare 5. Zdrobire bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-ti faci un warrior bun corporal pui 2 vit: 1 str. Pentru mental vine invers 2 str : 1 vit. Sincer iti recomand mentalul. Pe la lvl 45 la boo daca ai armat si M la corp rupi mai tot si faci o economie URIASA la licorile rosii, poate omori putin mai greu, dar nu dai bani ca nebunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Men am pe mine coasa +4 cu fatala +2 si flexibilitate +8 leu cu pv 500 vitaliti +2 si aparare doua maini 20% abanosi +6 cu aparare pumnal +12% bratara de arg +6 colier cu pv 1000 coif de fier +6 cu regenerare pv 20% si rup pe orcine pana in lvl 50

| lucyshefutzu a răspuns:

Cel cu anonim care a rasp ultimu minte cu iteme alea daca ai lv 35 mai mult de lv 42-43 nu bati sau poti chiar sa bati unu de lv 45 daca e facut prost crdetima sunt expert nu exagere pentru orice ntrebare despre metin contactati-ma la id lucyhardy35

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un razboinic lv42 auraM1 si vartej18puncte restu1 punct ii bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cat se face aura sabiei m?

| Craciuuun a răspuns:

Salut.Lasa-i pe ceilalti ca sunt analfabeti. La magii trebuie pus asa. 1.Aura Sabiei.Atac foarte mare
2. Izbitura.
3. Iures.
4.Incizia Tripla

Iar la status asa : trebuie mereu 2 vit 1 str.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! am si eu un razboinic de 23 aproape 24 de-abia am inceput ca mi-am uitat perola de la cel mare de 56 dar pe ala am fost ninja dar pe razbonicul cel nou pe care l-am facut am :
1)"""Sabia aura """Nivelul atacului(10)
2)"""Iures"""Nivelul atacului(8)
3)"""Izbitura"""Nivelul atacului(2)
3)EtC...
dar iures la ce nvl de atac se face in magia aia Turbare? asta nu stiu?

| XCS a răspuns:

raspunsul la intrebarea ta este de la lvl 5 mergi iei magiile stii asta sarim peste treburuile astea... faci lvl 80 si vr sa fii bun pvp atunci tree asa vit primul dex al doilea str al treilea si intul nu prea trebuie doar la sura dar il vei cerste la lvl mai mare si int

| 2peistu a răspuns:

STATUS:2VIT-1STR pana faci full VIT apoi full STR. Apoi faci full la DEangrymaximul este 90pct).
COMPETENTE:1.Aura sabie
2.In cazul in care doresti sa cresti de pe armat faci M la Iures iar daca doresti sa cresti de jos faci M la Vartej.
3.Ce nu ai facut la 2.
4.Incizia PvM/Izbitura PvP(EU PERSONAL RECOMAND INCIZIA)
5.Ce nu ai facut la 4.

| 2peistu a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul in care iti reuseste dupa 17pct la lv22

| 5Card a răspuns:

Statusul unui razboinic corp trebuie sa fie construit cu mare grija pentru a rezista in duele si la crescut. Mai intai trebuie maxim la vit, deoarece 1 punct la vitalitate = 1 defensiva. Apoi la strong, deoarece razboinicul are nevoie de atac puternic, si apoi e alegerea voastra. Eu va recomand sa puneti la inteligenta, pentru ca va ofera putere de atac si defensiva. Deci statusul corect e 2:VIT 1confused Caracter Metin2 funda?

| Sapp a răspuns:

La status trebuie 1 viata 2 atac iar la magii trebuie:1-aura sabiei, 2-vartej, 3-iures, 4-incizie si 5- izbituratongue

| Adrian123457 a răspuns:

Punctele de caracter se pun in Viata, Apararea, Atac, foarte putin in mana daca esti sura bagi in Viata si mana