| stangaionut a întrebat:

Sall ma apuc de metin2 ro ce caracter ziceti sa ma fac dintre sura arme magice sau warrior corp?

4 răspunsuri:
| AspeedW a răspuns:

Sura arme magice

| Block240_5838 a răspuns:

Lasa`te de metin, e un joc naspa dar oricum.sura magic e bun in duele, cu warrior faci exp multahappy enjoy

| Gamers a răspuns:

Nici una din optiuni eu zic sa te faci warrior mental el are magia protectie pe care daca o aduci la m1 vei fi aproape invincibil impotriva mobilor (monstrilor) chiar si a playerilor daca ai intrebari legate de metin 2 ro da-mi pm ma pricep.

| GmXx a răspuns:

Sura Arme Magice
Motiv: are atat aparare cat si atac + reflexia de la prot :X e cel mai bun