| paul56 a întrebat:

Mi-a disparut inconita de Recycle Bin de pe desktop, stie careva unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
| ioana_6453 a răspuns:

Exista un program care recuperezi toate fisierele, doc, pozele, mel...recuva se numeste incearca-l pe ala

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este un pic mai complicat, pot fi mai multe variante.
Contacteaza-ma in privat.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiolariu a răspuns:

Dai click dreapta pe destkop...proprietati...alegi spatiu de lucru....particularizare si alegi cosul de reciclare din pictograme.

| jahjah a răspuns:

Nu e nimic complicat. Mergi pe Desktop, faci click dreapta ---> PROPERTIES. APOI INTRI PE TABUL desktop, apesi jos pe butonul CUSTOMIZE DESKTOP si bifezi RECYCLE BIN.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca s-o cauti in recycle binhappy

| tttitooorp a răspuns:

Click dreapta pe desktop ( intr-un spatiu liber )/properties/desktop/customize desktop/restore default/ok/ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul56 uite rezolvarea:

To edit the registry to make the Recycle Bin icon reappear on the desktop, follow these steps:

1. Click Start, and then click Run.
2. In the Open box, type regedit, and then click OK.
3. Locate the following registry key:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace
4. Right-click the registry key that you located in step 3, point to New, and then click Key.
5. Type {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}, and then press ENTER.
6. Click the new {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} key that you created in step 5.
7. In the right pane, double-click the (Default) entry.
8. In the Edit String dialog box, type Recycle Bin in the Value data box, and then click OK.
9. Close Registry Editor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu am incercat sa va explic mai usor asa : http://www.youtube.com/watch?v=jVu4kx14ytc... dai o bere cand ma prinzi :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe local disk c proprietati apoi disk clean up si vor apare imi multe chestii de acolo alege recycle bin si iti va aparea

| cezarultau a răspuns:

La vista: te duci in: start, Document, in partea de jos ai Recycle Bin, dublu clic pe el, se deschide si apoi te duci pe Recycle Bin care l ai sters cu clic dreapta si dai restore.

| cezarultau a răspuns:

La windows vista: te duci in: start, Document, in partea de jos ai Recycle Bin, dublu clic pe el, se deschide si apoi te duci pe Recycle Bin care l ai sters cu clic dreapta si dai restore.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program care recuperezi toate fisierele,doc,pozele,mel...recuva se numeste incearca-l pe ala