| Stefan_Alex_1998 a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti. OK... cand le bag in laptop merge totul perfect, dar... ma enerveaza sunetul, se aude peste tot in camera, chiar si cand dau castile la 2% sa se auda, tot se aude peste tot in camera, adica oricat de incet le-as da tot se aude peste tot.E vreo optiune ceva, orice sa nu se mai auda chiar asa evident?

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Ce fel de casti? stii modelul anume?

| VladyXR a răspuns (pentru Stefan_Alex_1998):

Cine ti-a recomandat ma? straight face, castile sunt in special pentru sali de gaming, ...sa se auda, deci uite cum faci
Sound -> Levels -> Primul Realtek sau care ai -> Balance.

| Stefan_Alex_1998 explică (pentru VladyXR):

Si acolo le dau pe mai mic? happy

| VladyXR a răspuns (pentru Stefan_Alex_1998):

Sunetul se balanteaza, revine normal./