| mary554 a întrebat:

Mi-am cumparat Skylanders pentru PC si in prima zi a mers foarte bine jocul, dar in a doua zi am mai facut un fel de misiune si dupa mi se bloca si doar melodia se mai auzea.Am incerat si azi sa intru pe el si sa vad daca se mai blocheaza si tot unde s-a blocat s-a intamplat si astazi! Ce inseamna asta? Cum pot sa il fac sa nu se mai blocheze? Va rog sa imi dati un raspuns!

1 răspuns:
| sebifam a răspuns:

S-ar putea sa fie un bug de la joc nu neaparat de la calculatorul tau, si eu am cumparat tot asa un joc si mi se bloca la un moment dat, dar de fiecare daca in aceeasi parte.Deci te sfatuiesc sa-l downloadezi de pe net sa incerci si versiunea aia