| GamesAndrey a întrebat:

Mi-am cumparat un calculator (nu are windows pe el, nici nu i-am instalat driverele), si nu stiu ce sa fac.

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Chemi un specialist, sau o persoana care știe să instaleze programele necesare.

| Horologer a răspuns:

Un stick/cd botat si bagi windows-ul. Apoi driverele.

| Niklauss a răspuns:

Daca vrei drivere acesta este cel mai bun program :
http://www.iobit.com/en/index.php?from=mobile

Iti scanează driverele, le descarca si le instalează.

Sau cel mai usor mergi la un service iti baga w8 si iti pune si driverele 100%

| Dismally a răspuns:

Prima data instalezi widows-ul pe urma bagi si driverele.

| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe cineva care sa-ti instaleze windows-ul si driverele. Trebuia sa ii intrebi pe baietii de la magazin. Sigur se pricep. Asa am facut eu.