| GGabiy a întrebat:

De cand mi-am cumparat calculator bun si am pus windows 8.1 cand vreau sa joc un joc nou gen outlast 2, crysis 3. 13th imi da o eroare "The aplication was unable to start corectly" Am windows 8.1 64 bit am instalat driverele, am pus directx 11 altceva nu mai stiu ce sa fac, intrebarea e de ce da asta? DAU FUNDAAA

3 răspunsuri:
| Xenoverse a răspuns:

Windows 8.1 nu e bun pentru jocuri, incearca 10 funda.

| GGabiy explică (pentru Xenoverse):

Din nefericire pentru tine nu m-ai convins stii de ce?laughing am instalat windows 10 64 bit si imi da aceeasi problema.

| Xenoverse a răspuns (pentru GGabiy):

Asta e, am incercat sa te ajut.