| 1Q a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop insa când intru pe youtube nu merg videoclipurile, si am dat sa instalez flash player si zice ca este instalat odata cu internet explorer pentru Windows 8, deci il am, atunci de ce nu imi merg videourile pe youtube?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Fa un update la flash player pentru win 8. Oricum recomand alt bowser decat IE. Chrome sau Mozilla.IE e greoi si depasit!

| valentin75 a răspuns:

Poti dezinstala flash player cu iobituninstaller... dupa care reinstalezi. Te poti inspira din link-ul de mai jos!
http://www.youtube.com/watch?v=Q27F_MWse-M

| Robyboss62 a răspuns:

Parerea mea e sa lasi windows 8 deoparte pentru ca mi se pare un ESEC TOTAL. Windows 7 e extrem de bun, multe firme il mai folosesc inca.

| BLeo a răspuns:

Ai incercat si cu alt browser? Ex. Firefox?