| YLLL a întrebat:

Am o problema cu Flash player-ul, daca il instalez pe cel nou si intru pe youtube sau alte site-uri cu videoclipuri, mi se blocheaza tot calculatorul si mi se stinge peste cateva secunde. Videoclipurile imi merg doar cu flash player-ul vechi, cu care nu se vad foarte clar videoclipurile pe youtube si nici multe jocuri nu merg. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| FelyxToFelyx a răspuns:

Downloadeaza altul... Cere la un prieten unu bun... P.S : "Daca reinstalezi windowsul nu cred ca vei rezolva nimic