| kagome_8372 a întrebat:

Mi-am instalat de curand Microsoft Office 2007, a mers bine, dar dupa 3 zile cand deschideam microsoft office word sau powerpoint sau celelalte imi scria asa :

1: The command cannot be performed because a dialog box is open. Click OK, and then close open dialog to continue.
2 : Microsoft Office Word ( sau power point. ) has not been installed for the current user. Please run setup to install de aplication.

Care e problema? Am incercat diferite chestii da nu a mers. crying
Dau funda pentru solutia correcta! love struck

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Reinstalează iar office-ul dacă nu curăţă pc de viruşi

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi dacă ai două conturi pe calculator d-ar putea să-ţi apară aşa ceva după cum scrie şi în eroare. Totuşi dezinstalează şi pune-l din nou. Dacă nu instalează-l încă o dată pe userul pe care intri tu.