| AdY_2970 a întrebat:

am si eu o problema, atunci cand intru in power point imi apare: "Microsoft Office Powerpoint has not been installed for the current user. Please run setup to install the application." Asta imi apare cand intru in orice program de la office (word, excel, etc.)
Am dezinstalat si instalat iar office-ul dar tot asa imi apare.
Am windows 2007 si office 2007. As avea nevoie de ajutor cat mai repede deoarece trebuie sa termin o prezentare si nu vreau sa reinstalez acum windows-ul.
Funda! Va multumesc!

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Cred ca ai vr.sa zici Windows 7?:/ NU 2007?
Microsoft Office 2007 sunt mai multe versiuni, ai putea instala una diferita de ceea care iti face figuri.
Sau descarci/rulezi:
Microsoft.Office.2007.Portables.USB.Edition
(office suite usb edition)
Baftawinking