| ancabucurie a întrebat:

Mi-am luat Cartela de Internet de la Vodafone pentru PC. Am cumparat credit. Am bagat simul, dar nu am reincarcat cartela cu creditul. Nu mi-am facut inca nici cont la ei pe site. Am bagat modemul in PC si vad ca merge netul ft bine...practic fara sa incarc nici un credit. Pot sa fac asa la infinit? big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Internet mobil fara abonament usor de instalat pe laptop sau calculator!
Cartela Internet Vodafone necesita incarcare inainte de prima utilizare. Cu modemul USB K3565 beneficiezi de acces la internet cu viteza de pana la 3, 6 Mbps. Instalarea aplicatiei de conectare se face automat. 90% din populatia Romaniei are acum acces la serviciul de Internet mobil de la Vodafone! Deci din a dua luna ai sa incepi sa platesti!