| Madalin15 a întrebat:

Mi-am luat un laptop Asus x54h si mi-am bagat windows xp sp2 si nu gasesc drivere cei de acolo mi-au dat drivere pentru windows 7 am gasit drivere si pentru vista dar nu gasesc pentru xp ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Pe situl oficial Asus nu am gasit decat drivere de win 7. am gasit inca altceva interesant! descarca asta de aici, mai intai citeste ce scrie, intelegi tu ceva. zice ca e un fel de programel care odata insatalat pe un Asus iti cauta automat driverele pentru sist. de operare si pentru modelul de Asus! merita sa incerci. linkul este http://xpdrivers.com/asus/_2_135295.cfm de aia colo pe portocaliu si vezi ce mai zice mai departe! eu nu pot sa verific, am desktop;))

4 răspunsuri:
| Madalin15 explică (pentru florin1979):

Mersi frumos de ajutor am sa incerc... altceva nu am de facut.

| florin1979 a răspuns (pentru Madalin15):

Imi pare rau, na, altceva nu am gasit! dar asa de curiozitate, pe laptopu acela, de ce nu bagi win 7? ce procesor are? cat ram? nu trebuia sa dai funda, poate cineva o va merita. eu am dat un raspuns, dar cum am zis este NEVERIFICAT!

| Madalin15 explică (pentru florin1979):

Mi-am bagat windows 7 are 4gbram si procesor Intel dual core b940

| Nachiu_Mihaela_1996 a răspuns:

Madalin da-mi si mie un id de mess ...am luat si eu un laptop si n-am primit cd-ul cu drivere ..as dori sa vorbesc cu tine.