| AiMZeR a întrebat:

Mi-am luat un sistem 5.1, dar nu se aprinde ledu si nu se aude nimic. De ce oare? E stricata sau nu fac ceva bine?

http://www.emag.ro/......D5NRJBBBM/

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai respectat tot ce scrie în manualul de utilizare și tot nu merge, faci o cerere de service și te prezinți cu produsul la ei. Sau faci cerere de retur dacă te încadrezi în termenul de 30 de zile de la cumpărare, acordat de eMAG.

| AiMZeR explică (pentru mihai69):

Manualul nu spune nimic, doar ce contine. E nefolositor.
Nu le-am luat de la eMAG, doar am aratat ce produs. Oricum, il voi returna peste 2 zile.