| karamea a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu si am avut mp4 in calc. acum nu mai merge mp4... ce-i fac?

Răspuns Câştigător
| Ingerasull99 a răspuns:

Nu mai instalati porcaria aia de vlc, ca da peste cap alte chesti, desi e bun! cum a zis si kittyalexandra baga cateva codecuri, klite codec, dvix, xvid si alte din astea.

5 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Incearca un player adevarat, nu windows media player
recomand km player, pentru unele chestii s-ar putea sa ai nevoie si de codecuri suplimentare

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fie îţi instalezi un codec pack fie îţi instalezi vlc-ul.

| Parintele a răspuns:

Trebuie sa instalezi un soft, un player, incearca cu VLC sau Real Player.

| Ove a răspuns:

Ori iti trebuie niste codecuri ori niste playere explica si tu mai bine

| karamea explică:

Mersic de ajutor :*:*:*