| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la contul de email. Ştiți cum o pot afla?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vocea a răspuns:

Da trebuie sa scrii acolo raspunsurile care le-ai dat prima data cand ai facut contul, trebuie sa iti puna ei niste intrebari, ori sa scrii numarul de telefon si sa iti trimita ei un cod.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Urmează pașii ce trebuiesc făcuți, după ce accesezi email tău! vezi că-ți spun ei cum să faci?

| Ion_Geanina_1999 explică:

Am blocat un telefon( am băgat modelul greşit de foarte multe ori) şi îmi cere nume de utilizator (e-mail) şi parolă

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu o poti afla, ti-o poti aminti. Dar daca nu ti-o amintesti, incearca o resetare cu asta: https://login.yahoo.com/......e/username

| Adry05 a răspuns:

Ai o optiune pentru forget passoword...Da-i acolo si urmeaza instructiunile, mai mult n-avem noi ce sa facem ca nu detinem mailul.

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Adry05):

Păi sunt conectată pe telefon la acel cont. Am vrut să mă deconecteze dar mă conecta automat înapoi

| peperonies a răspuns:

Apesi pe mi-am uitat parola.